Авторизация| English
Четверг, декабрь 13, 2018

Блоги


Темы блогов:
01.12.17

Судова реформа: 15 грудня 2017 р. наберуть чинності нові процесуальні кодекси в Україні

Нарешті стала відома дата набрання чинності нового процесуального законодавства в Україні, на яку чекала вся правова спільнота.

09.11.16

В Україні очікується створення Єдиного реєстру боржників

З набуттям чинності 5 жовтня 2016 року нової редакції Закону України «Про виконавче провадження», на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України має з’явитися новий електронний сервіс - Єдиний реєстр боржників. Створення такого реєстру має стати засобом запобігання незаконного відчуження майна боржником в процесі виконавчого провадження та ухилення від своїх обов’язків сплатити борги. Також Реєстр надасть змогу перевірити репутацію свого контрагента.
07.11.16

Чи зможе Громадська ради доброчесності дійсно впливати на кваліфікаційне оцінювання суддів?

Новий закон України «Про судоустрій і статус суддів», який вступив в силу 30.09.2016 року, передбачає створення інноваційного для України недержавного органу - Громадської ради доброчесності, яка покликана збирати інформацію щодо суддів та надавати свої висновки у разі невідповідності судді займаній посаді до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Та чи зможе Громадська рада доброчесності завоювати реальний авторитет, дійсно представляти та відстоювати інтереси громадськості та впливати на кваліфікаційне оцінювання суддів?

Статьи

02.11.16

Спростування недостовірної інформації у соціальній мережі «Facebook»

FB logoПовага до честі та гідності, недоторканість ділової репутації людини гарантуються чинним законодавством України. Однак яким шляхом йде судова практика щодо захисту цих немайнових прав українців у міжнародних соціальних мережах, таких як «Facebook», ми розглянемо в даній статті.

Новости

16.09.16

Опубликовано Третье издание «The Shipping Law Review»

SLR 3 in the office

Третий год эксперты LEXCELLENCE делятся своим опытом и знаниями, участвуя в издании «The Shipping Law Review» - напечатано 3-е издание книги 

Блоги

01.12.17

Судова реформа: 15 грудня 2017 р. наберуть чинності нові процесуальні кодекси в Україні

Нарешті стала відома дата набрання чинності нового процесуального законодавства в Україні, на яку чекала вся правова спільнота.

© 2011 Lexcellence.com.ua