Авторизация| English
Четверг, декабрь 13, 2018
О нас Пресс-центр Блоги Судова реформа: 15 грудня 2017 р. наберуть чинності нові процесуальні кодекси в Україні

Судова реформа: 15 грудня 2017 р. наберуть чинності нові процесуальні кодекси в Україні

01.12.2017

Нарешті стала відома дата набрання чинності нового процесуального законодавства в Україні, на яку чекала вся правова спільнота. 

 

В рамках проведення судової реформи в Україні 15 грудня 2017 року розпочне свою роботу Верховний Суд України та саме з цієї дати набере чинності Закон України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів», прийнятий Верховною Радою 03.10.2017 року. 

 

З дня початку роботи Верховного Суду України, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Вищий господарський суд України, Вищий адміністративний суд України припиняють свою діяльність та ліквідуються у встановленому законом порядку. Нерозглянуті касаційні скарги, заяви, клопотання, подані до Верховного Суду України та вищих спеціалізованих судів до 15 грудня, передадуть до відповідних касаційних судів у складі Верховного Суду.

 

 

Оставить комментарий:
Введите свое имя:
Наименование организации:
Комментарии:
Введите проверочный код:
Добавить

Статьи

02.11.16

Спростування недостовірної інформації у соціальній мережі «Facebook»

FB logoПовага до честі та гідності, недоторканість ділової репутації людини гарантуються чинним законодавством України. Однак яким шляхом йде судова практика щодо захисту цих немайнових прав українців у міжнародних соціальних мережах, таких як «Facebook», ми розглянемо в даній статті.

Новости

16.09.16

Опубликовано Третье издание «The Shipping Law Review»

SLR 3 in the office

Третий год эксперты LEXCELLENCE делятся своим опытом и знаниями, участвуя в издании «The Shipping Law Review» - напечатано 3-е издание книги 

Блоги

28.04.17

"Бережіть папір" або трохи про інновації в сфері документообігу

Реформи лібералізації підприємництва та досягнення українських технологічних компаній,які випереджають ці реформи.

© 2011 Lexcellence.com.ua