Авторизация| English
Среда, февраль 20, 2019

Блоги

Список блогеров:
Последние темы блогов:
01.12.17

Судова реформа: 15 грудня 2017 р. наберуть чинності нові процесуальні кодекси в Україні

Нарешті стала відома дата набрання чинності нового процесуального законодавства в Україні, на яку чекала вся правова спільнота.

28.04.17

"Бережіть папір" або трохи про інновації в сфері документообігу

Реформи лібералізації підприємництва та досягнення українських технологічних компаній,які випереджають ці реформи.

28.11.16

Крок до деофшоризації: погляд бізнесу

Реалії Закону про внесення змін до деяких законів України щодо усунення адміністративних бар’єрів для експорту послуг

09.11.16

В Україні очікується створення Єдиного реєстру боржників

З набуттям чинності 5 жовтня 2016 року нової редакції Закону України «Про виконавче провадження», на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України має з’явитися новий електронний сервіс - Єдиний реєстр боржників. Створення такого реєстру має стати засобом запобігання незаконного відчуження майна боржником в процесі виконавчого провадження та ухилення від своїх обов’язків сплатити борги. Також Реєстр надасть змогу перевірити репутацію свого контрагента.
07.11.16

Чи зможе Громадська ради доброчесності дійсно впливати на кваліфікаційне оцінювання суддів?

Новий закон України «Про судоустрій і статус суддів», який вступив в силу 30.09.2016 року, передбачає створення інноваційного для України недержавного органу - Громадської ради доброчесності, яка покликана збирати інформацію щодо суддів та надавати свої висновки у разі невідповідності судді займаній посаді до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Та чи зможе Громадська рада доброчесності завоювати реальний авторитет, дійсно представляти та відстоювати інтереси громадськості та впливати на кваліфікаційне оцінювання суддів?
27.09.16

Свобода бізнесу: реальність чи ілюзія?

Свобода бізнесу - це що? Рівні можливості доступу до ресурсів, зручний податковий клімат, відсутність корупції, підтримка держави? Кожен має власну відповідь: залежно від того, на які «граблі» наступав.

27.07.15

Підвищення судового збору – обмеження права особи на доступ до суду

Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору" , який набуває чинності 01.09.2015 року, було внесено зміни, які  суттєво збільшують розмір судового збору з усіх категорій справ.

21.07.14

Україна закрила Кримські порти: наслідки та санкції

Closed

У звязку із окупацією Криму Росийською Федерацією Україна прийняла рішення щодо закриття 5 портів у Криму.

Статьи

29.12.18

Арест судов в Украине - анализ судебной практики за 2018 год

15.12.2017 года вступили в силу изменения в процессуальные кодексы Украины, в которых содержится много новелл в отношении ареста судов в Украине в качестве мер обеспечения исков. Прошел ровно год и уже есть сложившееся позитивная и негативная судебная практика, о которой мы расскажем в этой статье.

Новости

16.09.16

Опубликовано Третье издание «The Shipping Law Review»

SLR 3 in the office

Третий год эксперты LEXCELLENCE делятся своим опытом и знаниями, участвуя в издании «The Shipping Law Review» - напечатано 3-е издание книги 

Блоги

01.12.17

Судова реформа: 15 грудня 2017 р. наберуть чинності нові процесуальні кодекси в Україні

Нарешті стала відома дата набрання чинності нового процесуального законодавства в Україні, на яку чекала вся правова спільнота.

© 2011 Lexcellence.com.ua