Авторизация| English
Четверг, декабрь 13, 2018

Статьи

02.11.16

Спростування недостовірної інформації у соціальній мережі «Facebook»

FB logoПовага до честі та гідності, недоторканість ділової репутації людини гарантуються чинним законодавством України. Однак яким шляхом йде судова практика щодо захисту цих немайнових прав українців у міжнародних соціальних мережах, таких як «Facebook», ми розглянемо в даній статті.

17.10.16

Как оформить Электронную Цифровую Подпись в Украине

Для того чтобы наши читатели шагали в ногу со временем, мы решили создать небольшой путеводитель для всех, кто желает стать владельцем электронной цифровой подписи.

04.10.16

Зачем нужна Электронная Цифровая Подпись современному украинцу

В Украине в последнее время все большей популярности начала приобретать такая техническая инновация, как электронная цифровая подпись, которая является полным электронным аналогом обычной подписи на бумаге, но значительно превосходит ее по защищенности от подделки.

28.10.15

Штампування протоколів та постанов Державною екологічною інспекцією в адміністративних справах та тернистий шлях їх оскарження

Стаття розкриває типові грубі порушення Державною екологічною інспекцією при розгляді адміністративних справ та перепони в оскарженні їх дій та рішень на прикладі справи про незаконне притягнення до адміністративної відповідальності капітана буксиру “KAPTAN TEOMAN” Аксу Бесіра за забруднення внутрішніх морських вод України у результаті витоку нафтопродуктів із затонулого під час буксирування судна «ONEGA» 08.06.2014 року.

29.09.15

Контроль ізольованого баласту суден з боку екологічної інспекції скасовано, міф чи реальність?

На даний момент жодне судно, яке заходить в порти України не зобов’язане подавати суднову екологічну декларацію, та на жодному судні не може бути підданий контролю «ізольований баласт». Однак Судновласники скаржаться, що проблема хабарництва не вирішена, так як інспектори продовжують зловживати своїм службовим становищем.

18.10.13

Держекоінспекція та судновласники: «Запекле» протистояння у портах України

Деякі аспекти зловживання правом у сфері охорони природного морського середовища (Ця стаття вперше була опублікована у "Юридичній газеті" №42 від 15.10.2013 р.)

 

13.06.12

Звернення стягнення на майно товариства за борги дочірнього підприємства

Стаття розкриває деякі аспекти законодавства та судової практики щодо звернення стягнення на майно товариства за боргові забовязання заснованого ним дочірнього підприємства.

28.05.12

Наследство: принятие и оформление прав

В Украине, как и во всем цивилизованном мире, получить наследство можно в двух случаях: по закону и по завещанию. К юристам нашей компании часто обращаются граждане с проблемой вступления в наследство, поэтому за годы работы у нас наработана беспроигрышная схема, благодаря которой мы в кратчайшие сроки решим проблему вступления в наследство.

23.04.12

Франчайзинг в Україні

Метою цієї статті є ознайомлення широкого кола читачів з поняттям Франчайзингу, що є дуже актуальним для економічного розвитку нашій країни.

23.04.12

Контрагент ліквідований – контрабанда? Наступна серія

Продовжуємо серію статей про контрабанду. В даній статті мова йде  про випадки притягнення митного брокеру до відповідальності за статтею 325 Митного кодексу України - контрабанда, на підставі того, що компанія постачальник, яка зареєстрована у Новій Зеландії на час прибуття вантажу на митницю була виключена з реєстру підприємств.

Статьи

02.11.16

Спростування недостовірної інформації у соціальній мережі «Facebook»

FB logoПовага до честі та гідності, недоторканість ділової репутації людини гарантуються чинним законодавством України. Однак яким шляхом йде судова практика щодо захисту цих немайнових прав українців у міжнародних соціальних мережах, таких як «Facebook», ми розглянемо в даній статті.

Новости

16.09.16

Опубликовано Третье издание «The Shipping Law Review»

SLR 3 in the office

Третий год эксперты LEXCELLENCE делятся своим опытом и знаниями, участвуя в издании «The Shipping Law Review» - напечатано 3-е издание книги 

Блоги

01.12.17

Судова реформа: 15 грудня 2017 р. наберуть чинності нові процесуальні кодекси в Україні

Нарешті стала відома дата набрання чинності нового процесуального законодавства в Україні, на яку чекала вся правова спільнота.

© 2011 Lexcellence.com.ua